Events Manager Pro - en to pl translation catalogue (490 entries)

en: Overall Spaces
pl: Ogólne miejsc

en: There was an error validating your bookings, please see the errors below:
pl: Wystąpił błąd przy potwierdzaniu Twojej rezerwacji, zobacz błędy poniżej:

en: Since %s is enabled, these emails will only be sent when individual bookings are modified afterwards, such as changing the status of the booking individually or resending an email.
pl: Jako iż %s jest włączone, te emaile zostaną jedynie wysłane gdy indywidualne rezerwacje zostaną zmodyfikowane, np. indywidualna zmiana statusu lub ponowne wysłanie emaila.

en: This is the default bookings form and will be used for any event where you have not chosen a specific form to use.
pl: To jest domyślny formularz rezerwacji i będzie on wykorzystany dla każdego wydarzenia, dla którego nie został wybrany inny formularz.

en: This is the default attendee form and will be used for any event where you have not chosen a specific form to use.
pl: To jest domyślny formularz uczestnika i będzie on wykorzystany dla każdego wydarzenia, dla którego nie został wybrany inny formularz.

en: Reminder
pl: Przypomnienie

en: Gateway Used
pl: Bramka użyta

en: Back to gateways
pl: Powrót do bramek

en: Choose whether to allow this coupon to be used only on events you choose, all your events or all events on this site.
pl: Zdecyduj czy chcesz aby ten kupon mógł zostać wykorzystany tylko dla wybranych wydarzeń, czy dla wszystkich wydarzeń, czy wszystkich wydarzeń na tej stronie.

en: All events on this site
pl: Wszystkie moje wydarzenia na tej stronie

en: All my events
pl: Wszystkie moje wydarzenia

en: Only on specific events that I own
pl: Tylko dla wybranych wydarzeń, których jestem właścicielem

en: Coupon Availability
pl: Dostępność kuponów

en: All events using this form will start using the default form automatically.
pl: Wszystkie wydarzenia używające tego formularza zaczną używać formularza domyślnego automatycznie.

en: Are you sure you want to delete this form?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć ten formularz?

en: Are you sure you want to do this?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz to zrobić?

en: You are about to make this your default booking form. All events without an existing specifically chosen booking form will use this new default form from now on.
pl: Ten formularz zostanie ustawiony jako domyślny. Wszystkie wydarzenia, dla których nie zostanie wybrany formularz rezerwacji będą używały od teraz tego nowego domyślnego formularza.

en: %d Spaces
pl: %d Miesc

en: Total
pl: Suma

en: When administrators modify a set of multiple bookings rather than individual events, these templates will be used to notify the attendee.
pl: Kiedy administratorzy modyfikują grupę wielu rezerwacji zamiast pojedynczych wydarzeń, te szablony zostaną wykorzystane aby poinformować użytkownika.

en: When users make a booking in Multiple Bookings Mode or cancels their booking, these emails get sent to the attendee and administrator emails you assign in the %s section above.
pl: Kiedy użytkownicy dokonują rezerwcji w trybie Multirezerwacji lub anulują ich rezerwację, te wiadomości email będą wysłane to uczestnika oraz wiadomości email administratora, które przypiszesz powyżej w sekcji %s.

en: When modifications are made to individual bookings which would normally trigger an email to be sent to the attendee.
pl: Kiedy wprowadzone są zmiany w indywidualnych rezerwacjach, może to spowodować wysłąnie emaili do uczestników.

en: You have enabled the option to email event owners in the %s section below.
pl: Włączono opcję wysyłania emaili do właścicieli wydarzeń w sekcji %s poniżej.

en: Since you are in Multiple Booking Mode, these emails will only be sent in these specific circumstances :
pl: Jako, że znajdojesz się w trybie Multirezerwacji, te emaile zostaną wysłane jedynie w następujących okolicznościach:

en: In order to connect PayPal with your site, you need to enable IPN on your account.
pl: Aby połączyć PayPal z Twoją stroną, musisz włączyć IPN na Twoim koncie.

en: Allow administrators of this blog to add additional admin email addresses for gateways inside each %s settings page.
pl: Zezwalaj administratorom tej strony na dodawanie dodatkowych adresów email administratorów dla bramek wewnątrz każdej strony ustawień %s.

en: Allow custom admin email addresses for gateways?
pl: Zezwalaj na niestandardowe adresy email administratorów dla bramek?

en: Allow administrators of this blog to configure custom booking email templates inside each %s settings page.
pl: Zezwolić administratorom tej strony na konfigurację niestandardowych szablonów emaili o rezerwacjach wewnątrz każdej strony ustawień %s.

en: Allow custom emails for gateways?
pl: Zezwolić na niestandardowe emaile dla bramek?

en: Gateway Emails
pl: Bramki emaili

en: Allow adding custom email addresses to be addded to individual events.
pl: Zezwól na dodawanie niestandardowych adresów email do pojedynczych wydarzeń.

en: Allow custom admin email addresses for events?
pl: Zezwolić na niestandardowe adres email administratorów dla tych wydarzeń?

en: Users with the %s user capability will be able to do this when adding/editing events.
pl: Użytkownicy z uprawnieniami użytkownika %s będą mogli tego dokonać podczas dodawania/edycji wydarzeń.

en: Allow custom booking email templates to be configured for individual events.
pl: Zezwalaj aby niestandardowe szablony emaili o rezerwacjach mogły być konfigurowane dla pojedynczych wydarzeń.

en: Allow custom emails for events?
pl: Zezwolić na niestandardowe emaile dla wydarzeń?

en: Event Emails
pl: Emaile o wydarzeniu

en: You can customize the email templates sent when users make a booking for one of your events.
pl: Możesz dostosować szablon emaila wysłanego kiedy użytkownik dokona rezerwacji na jedno z Twoich wydarzeń.

en: Custom Booking Email Templates
pl: Szalony emaili dla rezerwacji niestandardowych.

[ctx: Enable a feature in settings page]
en: Enable %s?
pl: Włączyć %s?  [ włączenie opcji w ustawieniach strony ]

en: Gateway Settings
pl: Ustawienia bramki

en: You can also create default emails for specific gateways in your individual %s settings page.
pl: Możesz także stworzyć domyślne emaile dla określonych bramek w Twoich indywidualnych %s ustawieniach strony.

en: Custom Automated Emails
pl: Niestandardowe emaile automatyczne

en: These emails will be sent to the person who booked a place at your event and selected this specific gateway.
pl: Te emaile zostają wysłane do właścicieli wydarzeń kiedy osoba dokona rezerwacji miejsca przy użyciu określonej bramki.

en: These emails get sent to the event owners when a person has made a booking using this specific gateway.
pl: Te emaile zostają wysłane do właścicieli wydarzeń kiedy osoba dokona rezerwacji przy użyciu określonej bramki.

en: %s Gateway Emails
pl: Emaile bramek %s

en: An invalid admin email was supplied for your custom emails and was not saved in your settings.
pl: Podano niewłaściwy email administratora dla Twoich niestandardowych emaili, który nie został zachowany w Twoich ustawieniach.

en: You are in Multiple Booking Mode. These emails will only be used when individually modifying bookings which trigger these individual event booking emails.
pl: Jesteś w trybie Multirezerwacji. Te emaile zostaną jedynie wykorzystane podczas indywidualnej modyfikacji rezerwacji, które pociągną za sobą emaile o rezerwacji pojedynczych wydarzeń.

en: Important:
pl: Ważne:

en: Click on the title texts with a plus (+) next to them to reveal further options, and the minus (-) sign to hide them.
pl: Kliknij na tytuł tekstu przy użyciu plusa (+), który znajduje się obok, aby pokazać dalsze opcje, a minusa (-) aby je ukryć.

en: Note that some gateways do not automatically send pending or confirmed emails, in these cases they may only apply to when event admins manually change the status of a booking resulting in an automated email getting sent.
pl: Pamiętaj, że niektóre bramki nie wysyłają automatycznie emaili oczekujących lub z potwierdzeniem. W tych przypadkach mogą mieć one jedynie zastosowanie jesli administratorzy manualnie zmienią status rezerwacji co spowoduje automatyczne wysłanie emaila.

en: Below you can modify the emails that are sent when bookings are made. This will override the default emails located in your %s settings page.
pl: Poniżej możesz zmodyfikować emaile, które są wysyłane gdy dokonywane są rezerwacje. To nadpisze domyślne emaile zlokalizowane w ustawieniach strony Twoich %s.

en: These emails will be sent to the person who booked a place at your event.
pl: Te emaile zostaną wysłane do osoby, która zarezerwowała miejsce na Twoim wydarzeniu.

en: Attendee Emails
pl: Emaile uczestnika

en: These emails get sent to the event owners when a person has made a booking.
pl: Te emaile zostaną wysłane do właścicieli wydarzenia gdy osoba dokona rezerwacji.

en: Event Owner Emails
pl: Emaile właściciela wydarzenia

en: Default or Free Booking Emails
pl: Emaile domyślne lub darmowe rezerwacje

en: Subject
pl: Temat

en: Disabled
pl: Niedozwolony

en: Enabled
pl: Dozwolony

en: Also Send Event Owner Emails To:
pl: Wysyłaj także emaile do właściciela wydarzenia na:

en: This coupon will be available for all bookings made and discount is applied to the total price before checking out.
pl: Ten kupon będzie dostępny dla wszystkich dokonanych rezerwacji, a zniżka zostanie  wykorzystania do odliczenia od ceny całkowitej przed zapłatą.

en: The following codes will be automatically available to this event.
pl: Następujące kody będą automatycznie dostępne dla tego wydarzenia.

en: hide coupons
pl: Ukryj kupony

en: show coupons
pl: Pokaż kupony

en: Proceed to Checkout
pl: Przejdź do kasy

en: Empty Cart
pl: Opróżnij koszyk

en: edit
pl: edytuj

en: Booking Notes
pl: Uwagi o rezerwacji

en: Modify Booking Information
pl: Modyfikuj informacje o rezerwacji

en: <strong>Notes:</strong> Ticket availability not taken into account when approving new bookings (i.e. you can overbook).
pl: <strong>Uwagi:</strong> Dostępność biletów nie została wzięta pod uwagę podczas akceptowania nowych rezerwacji (tzn. można zarezerwować ponad limit).

en: <strong>Warning:</strong> Status changes made here will be applied to all the bookings below.
pl: <strong>Uwaga:</strong> Zmiany statusu w tym miejscu spowodują zmiany we wszystkich rezerwacjach poniżej.

en: Booking Details
pl: Szczegóły rezerwacji

en: Personal Details
pl: Dane personalne

en: Total Price
pl: Cena całkowita

en: Taxes
pl: Podatki

en: Sub Total
pl: Suma częściowa

en: Booking Information
pl: Informacje o rezerwacji

en: details
pl: szczegóły

en: edit booking
pl: edytuj rezerwację

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br />Your requested booking has been cancelled. <br />Below is a summary of your booking: <br />#_BOOKINGSUMMARY
pl: Witaj #_BOOKINGNAME, <br />Twoja rezerwacja została anulowana. <br />Poniżej znajdziesz podsumowanie Twojej rezerwacji: <br />#_BOOKINGSUMMARY

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br />Your requested booking has been rejected. <br />Below is a summary of your booking: <br />#_BOOKINGSUMMARY
pl: Witaj #_BOOKINGNAME, <br />Twoja rezerwacja została odrzucona. <br />Poniżej znajdziesz podsumowanie Twojej rezerwacji: <br />#_BOOKINGSUMMARY

en: Booking Rejected
pl: Rezerwacja odrzucona

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br />Your booking is currently pending approval by our administrators. Once approved you will receive another confirmation email. <br />Below is a summary of your booking: <br />#_BOOKINGSUMMARY
pl: Witaj #_BOOKINGNAME, <br />Twoja rezerwacja oczekuje aktualnie na zatwierdzenie przez naszych administratorów. Jak tylko zostanie ona zatwierdzona, otrzymasz potwierdzenie w osobnym mailu. <br />Poniżej znajdziesz podsumowanie Twojej rezerwacji: <br />#_BOOKINGSUMMARY

en: Booking Pending
pl: Rezerwacja oczekująca

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br />Your booking has been confirmed. <br />Below is a summary of your booking: <br />#_BOOKINGSUMMARY <br />We look forward to seeing you there!
pl: Witaj #_BOOKINGNAME, <br />Twoja rezerwacja została potwierdzona. <br />Poniżej znajdziesz podsumowanie Twojej rezerwacji: <br />#_BOOKINGSUMMARY <br />Do zobaczenia na miejscu!

en: Booking Confirmed
pl: Rezerwacja potwierdzona

en: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) has cancelled a booking: <br />#_BOOKINGSUMMARY
pl: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) anulował/a rezerwację <br />#_BOOKINGSUMMARY

en: Booking Cancelled
pl: Rezerwacja anulowana

en: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) has made a booking: <br />#_BOOKINGSUMMARY
pl: #_BOOKINGNAME (#_BOOKINGEMAIL) dokonał/a rezerwacji: <br />#_BOOKINGSUMMARY

en: New Booking
pl: Nowa rezerwacja

en: Place Order
pl: Złóż zamówienie

en: Are you sure you want to empty your cart?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zawartość koszyka?

en: Loading Cart Contents...
pl: Ładuje zawartość koszyka...

en: You have not booked any events yet. Your cart is empty.
pl: Nie dokonałeś jeszcze żadnej rezerwacji. Twój koszyk jest pusty.

en: You have already booked a spot at this eventin your cart, please modify or delete your current booking.
pl: Zarezerwowałeś już miejsce na tym wydarzeniu w Twoim koszyku, zmodyfikuj lub usuń aktualną rezerwację.

en: Your booking was added to your shopping cart.
pl: Twoja rezerwacja została dodana do Twojego koszyka.

en: Dear #_BOOKINGNAME, <br />This is a reminder about your #_BOOKINGSPACES space/spaces reserved for #_EVENTNAME.<br />When : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br />Where : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br />We look forward to seeing you there!<br />Yours faithfully,<br />#_CONTACTNAME
pl: Witaj #_BOOKINGNAME, <br />To jest przypomnienie o Twoim/Twoich #_BOOKINGSPACES  miejscu/miejscach zarezerwowanych na #_EVENTNAME.<br />Kiedy : #_EVENTDATES @ #_EVENTTIMES<br />Gdzie : #_LOCATIONNAME - #_LOCATIONFULLLINE<br />Do zobaczenia na miejscu!<br />Pozdrawiam,<br />#_CONTACTNAME

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Adres email niepoprawny.

en: Could not create a log directory, please make sure your wp-content is writeable.em-pro
pl: Nie udało się utworzyć katalogu, upewnij się, że Twój wp-content jest zapisywalnym.em-pro

en: If enabled, a folder called %s will be created. Please ensure that your wp-contents folder is writable by the server.
pl: Jeśli włączone, folder o nazwie %s zostanie utworzony. Upewnij się, że serwer może zapisywać dane w Twoim folderze wp-contents.

en: Enable Logging?
pl: Umożliwić logowanie?

en: Logging
pl: Logowanie

en: This booking contains a set of bookings made by this person. To edit particular bookings click on the relevant links below.
pl: Ta rezerwacja zawiera grupę rezerwacji dokonanych przez tę osobę. Aby edytować to pojedyncze wydarzenie, kliknij na odpowiedni link poniżej.

en: This single booking is part of a larger booking made by this person at once. <a href="%s">View Main Booking</a>.
pl: Ta pojedyncza rezerwacja jest częścią większej rezerwacji dokonanej przez tę osobę za jednym razem. <a href="%s">Zobacz Główną Rezerwację</a>.

en: Could not remove booking due to an unexpected error.
pl: Wystąpił nieznany błąd, nie udało się usunąć rezerwacji.

en: Sorry for the inconvenience, but we are having technical issues adding your bookings, please contact an administrator about this issue.
pl: Przepraszamy za niedogodności, ale napotkaliśmy problemy techniczne przy dodawaniu Twojej rejestracji. Skontaktuj się z administratorem strony.

en: No bookings text
pl: Brak tekstu rezerwacji

en: Loading text
pl: Ładuje tekst

en: List item format
pl: Wyświetl format rzeczy

en: Display a shopping cart widget for currently booked events to check out.
pl: Wyświetlaj widget z koszykiem zakupów dla aktualnie rezerwowanych wydarzeń by udać się do kasy.

en: No events booked yet
pl: Nie zarezerwowano jeszcze żadnych wydarzeń

en: View Cart
pl: Zobacz koszyk

en: Loading...
pl: Ładuje...

en: Event Bookings Cart
pl: Koszyk rezerwacji wydarzeń

en: Booking cancelled
pl: Rezerwacja anulowana

en: Rejected booking email
pl: Emaile o odrzuconej rezerwacji

en: Pending booking email
pl: Rezerwacja oczekująca wiadomość email

en: Confirmed booking email
pl: Potwierdzenie rezerwacji wiadomość email

en: Booking Email Templates
pl: Szablon emaila o rezerwacji

en: If enabled, additional emails will be sent to administrators and event owners for EVERY event booked based on the above %s settings.
pl: Jeśli włączono, dodatkowe wiadomości email zostaną wysłane do administratorów i właścicieli wydarzeń dla KAŻDEGO zarezerwowanego wydarzenia na podstawie powyższych ustawień %s.

en: Email event owners?
pl: Wysłać emaile do właścicieli wydarzenia?

en: Multiple Booking Email Templates
pl: Szablony emaili Multirezerwacji

en: The text shown in the checkout page form.
pl: Tekst wyświetlony na stronie podsumowania rezerwacji.

en: Checkout Form Button
pl: Przycisk formularza kasy

en: Warning after the "empty cart" button is clicked.
pl: Ostrzeżenie po kliknięciu przycisku "pusty koszyk"

en: Empty Cart Warning
pl: Ostrzeżenie o pustym koszyku

en: User has not booked any events yet, cart is empty.
pl: Użytkownik nie dokonał jeszcze żadnych rezerwacji, koszyk jest pusty.

en: No Bookings
pl: Brak rezerwacji

en: This event has already been added to the cart and cannot be added twice.
pl: To wydarzenie zostało już dodane do koszyka i nie może zostać dodane ponownie.

en: Event Already Booked
pl: Wydarzenie już zarezerwowane

en: If caching plugins are used, cart contents are loaded after a page load and this text is shown whilst loading.
pl: Jeśli używane są wtyczki pamięci podręcznej, zawartość koszyka zostanie załadowana po tym jak strona zostanie załadowana, a ten tekst zostanie wyświetlony podczas ładowania.

en: Loading Cart Contents
pl: Ładuję zawartość koszyka.

en: A booking was successfull added to the bookings cart.
pl: Rezerwacja została pomyślnie dodana do koszyka.

en: Successfully Added Message
pl: Pomyślnie dodano wiadomość

en: This page will display the events the user has chosen to book and allow them to edit their bookings before checkout.
pl: Ta strona będzie wyświetlać wydarzenia, które użytkownik wybrał by zarezerwować i zezwoli im na edycję ich rezerwacji przed udaniem się do kasy.

en: Cart Page
pl: Strona koszyka

en: This form will be shown on the checkout page, which should include user fields you may want when registering new users. Any non-user fields will be added as supplementary information to every booking, if you have identical Field IDs on the individual event booking form, that field value will be saved to the individual booking instead.
pl: Ten formularz zostanie wyświetlony na stronie podsumowania rezerwacji, która powinna zawierać pola użytkownika, których możesz chcieć podczas rejestrowania nowych użytkowników. Wszelkie pola nie-użytkowników zostaną dodane jako informacje uzupełniające do każdej rezerwacji, jeśli posiadasz identyczne ID pól na pojedynczym formularzu rezerwacji wydarzenia, wartość tego pola zostanie zamiast tego zachowana dla indywidualnej rezerwacji.

en: Checkout Page Booking Form
pl: Strona podsumowania rezerwacji

en: It set to yes, when a booking has been added to the cart, the user will be redirected to the checkout page. Whilst redirecting the confirmation message below will also be shown, you may also want to modify that too let them know they are being redirected.
pl: Jeśli ustawione na tak, kiedy rezerwacja zostanie dodana do koszyka, użytkownik zostanie przekierowany do kasy. Podczas przekierowywania, wiadomość z potwierdzeniem będzie również wyświetlona poniżej. Możesz ją także zmodyfikować i powiadomić użytkowników, że zostają przekierowani.

en: Redirect To Checkout on Booking?
pl: Przekierować do kasy w rezerwacji?

en: Please <a href="%s">add a new page</a> and assign it here. This is required for Multiple Bookings Mode to work.
pl: Proszę <a href="%s">dodać nową stronę</a> i przypisać ją tutaj. Jest to wymagane aby tryb Multirezerwacji działał poprawnie.

en: This page will be where the user reviews their bookings, enters additional information (such as user registration info) and proceeds with payment.
pl: Ta strona będzie wyświetlona w miejscu gdzie użytkownik przegląda jego rezerwacje, wprowadza dodatkowe informacje (np. dotyczące rezerwacji) i dokonuje płatności.

en: Checkout Page
pl: Strona kasy

en: Enable Multiple Bookings Mode?
pl: Włączyć tryb wielu rezerwacji?

en: More about %s.
pl: Więcej o %s.

en: Multiple Bookings Mode enables your visitors to make bookings follow a flow similar to that of a shopping cart, meaning users can book multiple events and pay for them in one go.
pl: Opcja Multirezerwacji pozwala odwiedzającym na dokonanie rezerwacji w podobny sposób jak ten przy użyciu koszyka, tzn. użytkownicy mogą rezerwować wiele wydarzeń i zapłacić za wszystkie za jednym razem.

en: Multiple Bookings Mode
pl: Tryb Multirezerwacji

en: Checkout
pl: Kasa

en: Cart
pl: Koszyk

en: Unfortunately, your booking for %s was removed from your cart as there are not enough spaces anymore.
pl: Niestety Twoja rezerwacja dla %s została usunięta z Twojego koszyka ponieważ nie ma wystarczającej ilości miejsc.

en: This gateway cannot be activated because it does not support multiple bookings mode.
pl: Ta bramka nie może zostać aktywowana ponieważ nie obsługuje ona trybu multirezerwacji.

en: Multiple Events
pl: Wiele wydarzeń

en: Apply Discount
pl: Zastosuj zniżkę

en: Choose whether to apply this discount before or after tax has been added, if applicable.
pl: Wybierz czy zastosować tę zniżkę przed czy po tym jak zostanie dodany podatek (jeśli dotyczy).

en: After
pl: Po

en: Before
pl: Przed

en: Apply Before/After Tax
pl: Zastosuj przed/po podatku

en: Please make sure you have the <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/events-manager/">latest version</a> of Events Manager installed, as this may prevent Pro from functioning properly.
pl: Upewnij się, że masz zainstalowaną <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/events-manager/">najnowszą wersję</a> Events Managera, w przeciwnym wypadku może to spowodować, że Pro nie będzie działać poprawnie.

en: Only admins see this message.
pl: Jedynie administratorzy widzą tę wiadomość.

en: Please make sure you install Events Manager as well. You can search and install this plugin from your plugin installer or download it <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/events-manager/">here</a>.
pl: Upewnij się, że zainstalowano także Events Managera. Możesz wyszukać i zainstalować tę wtyczkę z Twojego instalatora wtyczek lub ściągnąć ją <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/events-manager/">tutaj</a>.

en: To access automatic updates, you must update your <a href="%s">Membership Key</a> for Events Mananager Pro <a href="#pro-api">here</a>. Only admins see this message.
pl: Aby uzyskać dostęp do automatycznych aktualizacji, musisz zaktualizować Twój <a href="%s">Klucz Członkostwa</a> dla Events Manager Pro <a href="#pro-api">tutaj</a>. Tylko administratorzy widzą tę wiadomość.

en: Please enter a valid API key in your <a href="%s">settings page</a>.
pl: Wprowadź poprawny klucz API w Twoich <a href="%s">ustawieniach strony</a>.

en: Booking successful. You have not been charged for this booking.
pl: Rezerwacja przebiegła pomyślnie. Nie zostałeś obciążony kwota za tę rezerwację.

en: Credit Card
pl: Karta Kredytowa

en: Booking successful.
pl: Rezerwacji dokonano pomyślnie.

en: Pay With
pl: Wybierz formę płatności

en: This error will show if the field is a time-range and no start time is selected.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli pole jest zakresem czasu i czas rozpoczęcia nie zostanie wybrany.

en: Start time required
pl: Wymagany czas rozpoczęcia.

en: This error will show if the field is a time-range and no end time is selected.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli pole jest zakresem czasu i czas zakończenia nie zostanie wybrany.

en: End time required
pl: Wymagany czas zakończenia.

en: This error will show if an incorrect time format is used.
pl: Ten błąd będzie wyświetlony jeśli zostanie użyty niepoprawny format czasu.

en: If selected, this field will also have an end-time.
pl: Jeśli wybrane, to pole będzie miało również czas zakończenia.

en: Time Range?
pl: Zakres czasu?

en: This error will show if the field is a date-range and no start date is selected.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli pole jest zakresem daty i data rozpoczęcia nie została wybrana.

en: Start date required
pl: Wymagana data rozpoczęcia

en: You must provide an end date.
pl: Musisz podać datę zakończenia

en: This error will show if the field is a date-range and no end date is selected.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli pole jest zakresem daty i data końcowa nie została wybrana.

en: End date required
pl: Wymagana data zakończenia

en: Please use the date picker provided to select the appropriate date format.
pl: Proszę użyć kalendarza aby wybrać odpowiedni format daty.

en: This error will show if an incorrect date format is used.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli zostanie użyty niepoprawny format daty.

en: Incorrect Formatting
pl: Niepoprawne formatowanie.

en: This error will show this field is required and no value is entered.
pl: Ten błąd będzie wyświetlał, że pole jest wymagane, ale wartość nie została wprowadzona.

en: Field Required
pl: Pole wymagane

en: Error Messages
pl: Wiadomości o błędzie

en: This text will appear between the two date fields if this is a date range.
pl: Ten tekst będzie się pojawiał pomiędzy polami dwóch dat jeśli to jest zakres dat.

en: Separator
pl: Rozdzielacz

en: If selected, this field will also have an end-date.
pl: Jeśli wybrane, to pole będzie miało także datę zakończenia.

en: Date Range?
pl: Zakres dat?

en: This html will be displayed on your form, the label for this field is used only for reference purposes.
pl: Ten html zostanie wyświetlony w Twoim formularzu, etykieta dla tego pola jest używana jedynie jako odnośnik.

en: Content
pl: Zawartość

en: Default:
pl: Domyślnie:

en: Will appear next to your field label as a question mark with a popup tip bubble.
pl: Wyświetli się obok etykiety Twojego pola jak znak zapytania z okienkiem popup ze wskazówką.

en: Tip Text
pl: Tekst podpowiedzi

en: Custom Registration Fields
pl: Niestandardowe Pola Rejestracji.

en: Required
pl: Wymagane

en: Type
pl: Rodzaj

en: Field ID
pl: Pole ID

en: Label
pl: Etykieta

en: You must provide a start time.
pl: Musisz podać godzinę rozpoczęcia.

en: Please use the time picker provided to select the appropriate time format.
pl: Użyj kalendarza aby podać godzinę w odpowiednim formacie.

en: You must provide an end time.
pl: Musisz podać datę zakończenia.

en: You must provide a start date.
pl: Musisz podać datę rozpoczęcia.

en: Please provide a later end date.
pl: Podaj późniejszą datę zakończenia.

en: Dates must have correct formatting. Please use the date picker provided.
pl: Daty muszą zostać podane w odpowiednim formacie. Użyj kalendarza.

en: You must also add an end date.
pl: Musisz dodać także datę zakończenia.

en: If profile fields are set to show to logged in users, you can also choose whether or not to make these fields editable or just for viewing reference.
pl: Jeśli pola profilowe są wyświetlane dla zalogowanych użytkowników, możesz także wybrać czy chcesz zezwolić na edycję tych pól czy zostawić w wersji tylko do odczytu.

en: Make profile fields editable?
pl: Zezwolić na edycję pól profilowych?

en: Show profile fields to logged in users?
pl: Wyświetlić pola profili dla zalogowanych użytkowników?

en: PRO Booking Form Options
pl: Opcje formularza rezerwacji PRO

en: On this page you can create/edit various forms used within Events Manager Pro.
pl: Na tej stronie możesz utworzyć/edytować różne formularze używane w Events Manager Pro.

en: Forms Editor
pl: Edytor formularzy

en: <strong>Important:</strong> When editing this form, to make sure your current user information is displayed, do not change their field names.
pl: <strong>Ważne:</strong>Aby upewnić się, że aktualne dane użytkownika są wyświetlone podczas edycji tego formularza, nie zmieniaj nazw pól.

en: Registration fields are only shown to guest visitors. If you add new fields here and save, they will then be available as custom registrations in your bookings editor, and this information will be accessible and editable on each user <a href="%s">profile page</a>.
pl: Pola rezerwacji są jedynie wyświetlane dla odwiedzających gości. Jeśli dodasz i zachowasz nowe pola tutaj, będą one następnie dostępne dla niestandardowych rejestracji w Twoim edytorze, a ta informacja będzie dostępna i będzie można ją edytować na <a href="%s">stronie profilowej</a> każdego użytkownika.

en: User Fields
pl: Pola użytkownika

en: Further Information
pl: Dalsze informacje

en: n/a
pl: nie dotyczy

en: Save Form
pl: Zachowaj formularz

en: none selected
pl: nie wybrano

en: Uses the WordPress account email associated with the user.
pl: Używa konta email WordPress powiązanego z użytkownikiem.

en: Generated accordingly from user first/last name or full name field. If a name field isn't provided in your booking form, the username will be used instead.
pl: Wygenerowano automatycznie przy użyciu pola z imieniem/nazwiskiem lub pełnym imieniem i nazwiskiem. Jeśli nie podano pola z imieniem w rezerwacji, zostanie wykorzystana nazwa użytkownika.

en: Name (first/last)
pl: Imię/Nazwisko

en: After creating user fields above, you should link them up in here so some gateways can make use of them when processing payments.
pl: Po utworzeniu pól użytkownika powyżej, należy podłączyć je tutaj, aby niektóre bramki mogły wykorzystać zawarte w nich informacje podczas procesowania płatności.

en: In many cases, customer address information is required by gateways for verification. This section connects your custom fields to commonly used customer information fields.
pl: W wielu wypadkach bramki wymagają informacji na temat adresu klienta dla weryfikacji. Ta sekcja łączy Twoje niestandardowe pola z powszechnie stosowanymi polami informacji o kliencie.

en: Common User Fields for Gateways
pl: Popularne pola użytkownika dla bramek.

en: No Payment gateways were found for this install.
pl: Nie odnaleziono żadnych bramek płatności.

en: If you are not using quick pay buttons a drop-down menu will be used, with this label.
pl: Jeśli nie używasz przycisków szybkiej płatności, zostanie użyte menu rozwijane z tą etykietą.

en: Gateway Label
pl: Etykieta bramki

en: Only works with gateways that do not require additional payment information to be submitted (e.g. PayPal and Offline payments). If enabled, the default booking form submit button is not used, and each gateway will have a button (or image, see <a href="%s">individual gateway settings</a>) which if clicked on will submit a booking for that gateway.
pl: Ta opcja działa jedynie dla bramek, które nie wymagają dodatkowych informacji o płatności (np. PayPal oraz płatności offline). Jeśli włączona, domyślny przycisk zgłaszania formularza rezerwacji nie zostanie użyty, a każda bramka będzie miała przycisk (lub obraz, zobacz <a href="%s">indywidualne ustawienia bramki</a>) po kliknięciu których, zostanie wysłana rezerwacja dla tej bramki.

en: Enable Quick Pay Buttons?
pl: Włączyć przyciski szybkiej płatności?

en: Payment Gateway Options
pl: Opcje bramki płatności

en: Choice of payment method not recognized. If you are seeing this error and selecting a method of payment, we apologize for the inconvenience. Please contact us and we'll help you make a booking as soon as possible.
pl: Nie rozpoznano wyboru metody płatności. Jeśli widzisz ten błąd, a wybrałeś metodę płatności, przepraszamy za niedogodność. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dokonaać rezerwacji tak szybko, jak to możliwe.

en: Awaiting Offline Payment
pl: Oczekuje na płatność offline

en: Awaiting Online Payment
pl: Oczekuje na płatność online

en: Are you sure you want to delete? This may make your transaction history out of sync with your payment gateway provider.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć? To może spowodować brak synchronizacji historii transakcji z dostawcą bramki płatności.

en: All transactional history associated with this booking will also be deleted.
pl: Cała historia transakcji powiązana z tą rezerwacją zostanie także usunięta.

en: Company
pl: Firma

en: Address Line 2
pl: Adres c.d.

en: Transaction could not be deleted
pl: Transakcja nie mogła zostać skasowana

en: Transaction deleted
pl: Transakcja skasowana

en: Transaction ID
pl: ID transakcji

en: Gateway
pl: Bramka

en: Choose the button text. To use an image instead, enter the full url starting with %s or %s.
pl: Wybierz tekst przycisku. Aby użyć obrazu, wprowadź pełen url zaczynający się z %s lub %s.

en: Payment Button
pl: Przycisk Płatności

en: If you have chosen to only use quick pay buttons in your <a href="%s">gateway settings</a>, these settings below will be used.
pl: Jeśli zdecydowałeś wybrać jedynie przyciski szybkiej płatności w Twoich <a href="%s">ustawieniach bramki</a>, ustawienia poniżej zostaną zastosowane.

en: Quick Pay Buttons
pl: Przycisk szybkiej płatności

en: If a user chooses to pay with this gateway, or it is selected by default, this message will be shown just below the selection.
pl: Jeśli użytkownik wybierze płatność poprzez tę bramkę lub zostanie ona wybrana domyśnie, ta wiadomość zostanie wyświetlona tuż pod zaznaczeniem.

en: Booking Form Information
pl: Informacje o formularzu rezerwacji

en: The user will see this as the text option when choosing a payment method.
pl: Użytkownik zobaczy to jako opcję tekstową podczas wybierania metody zapłaty.

en: Only if you have not enabled quick pay buttons in your <a href="%s">gateway settings</a>.
pl: Tylko jeśli nie włączono przycisków szybkiej płatności w Twoich <a href="%s">ustawieniach bramki</a>.

en: Gateway Title
pl: Tytuł bramki

en: minutes
pl: minut

en: Delete Bookings Pending Payment
pl: Usuń oczekujące płatności za rezerwacje

en: Whilst paying on PayPal, if a user cancels, they will be redirected to this page.
pl: Jeśli użytkownik anuluje podczas dokonywania płatności poprzez PayPal, zostanie przekierowany na tę stronę.

en: Cancel URL
pl: Anuluj URL

en: Once a payment is completed, users will be offered a link to this URL which confirms to the user that a payment is made. If you would to customize the thank you page, create a new page and add the link here. For automatic redirect, you need to turn auto-return on in your PayPal settings.
pl: Gdy tylko płatność zostanie potwierdzona, użytkownicy zobaczą link do tej strony, który wyświetli potwierdzenie, że płatność została dokonana. Jeśli chciałbyś ustawić niestandardową stronę z podziękowaniem, utwórz nową stronę i dodaj link tutaj. Dla automatycznego przekierowania, musisz włączyć auto-return u ustawieniach Twojego konta PayPal.

en: Return URL
pl: URL zwrotny

en: PayPal allows you to select a default language users will see. This is also determined by PayPal which detects the locale of the users browser. The default would be US.
pl: PayPal zezwala Ci na wybranie języka domyślnego, który będą widzieli użytkownicy. To jest także określone przez PayPal, który wykrywa lokalizację przeglądarki użytkownika. Domyślnie wybrano US.

en: PayPal Language
pl: Język PayPal

en: Please visit the <a href="%s">documentation</a> for further instructions.
pl: Odwiedź <a href="%s">dokumentację</a> aby uzyskać dalsze informacje.

en: Your return url is %s
pl: Twój zwrotny url to %s

en: If you choose to return users to the default Events Manager thank you page after a user has paid on PayPal, you can customize the thank you message here.
pl: Jeśli zdecydujesz aby przekierować użytkowników do domyślnej strony z podziękowaniem Events Mangera po tym jak użytkownik zapłaci poprzez PayPal, możesz wpisać własną wiadomość z podziękowaniem tutaj.

en: Thank You Message
pl: Wiadomość z podziękowaniem

en: If some cases if you allow a free ticket (e.g. pay at gate) as well as paid tickets, this message will be shown and the user will not be redirected to PayPal.
pl: Jeśli w niektórych przypadkach zezwolisz na darmowe bilety (np. płatność przy wejściu) jak i na płatne bilety, ta wiadomość zostanie wyświetlona, a użytkownik nie zostanie przekierowany do PayPal.

en: The message that is shown to a user when a booking is successful whilst being redirected to PayPal for payment.
pl: Wiadomość, która jest wyświetlana użytkownikowi kiedy rezerwacja przebiega pomyślnie podczas gdy następuje przekierowanie do PayPal w celu zapłaty.

en: Unprocessed payment needs refund
pl: Nieukończona płatność wymaga refundacji

en: To finalize your booking, please click the following button to proceed to PayPal.
pl: Aby sfinalizować Twoją rezerwację, kliknij w ten przycisk aby kontynuować do PayPal.

en: Awaiting PayPal Payment
pl: Oczekuje na płatność PayPal

en: The message that is shown to a user when a booking with offline payments is successful.
pl: Wiadomość, która jest wyświetlana użytkownikowi kiedy rezerwacja z płatnością offline przebiegnie pomyślnie.

en: If you check this as fully paid, and leave the amount paid blank, it will be assumed the full payment has been made.
pl: Jeśli zaznaczysz tę opcję jako w pełni opłaconą i zostawisz pole z kwotą puste, zostanie przyjęte, że dokonano pełnej płatności.

en: Fully Paid
pl: Kwota w pełni zapłacona

en: Amount Paid
pl: Kwota zapłacona

en: Select a user, or enter a new one below.
pl: Wybierz użytkownika lub wprowadź nowego poniżej

en: Add another booking
pl: Dodaj kolejną rezerwację

en: Manual booking.
pl: Rezerwacja manualna.

en: Go back to &quot;%s&quot; bookings
pl: Wróc do &quot;%s&quot; bookings

en: Please enter a valid payment amount (e.g. 10.00). Use negative numbers to credit a booking.
pl: Proszę podać poprawną kwotę płatności (np. 10.00). Użyj liczb ujemnych, aby kredytować rezerwację.

en: Please enter a valid payment amount. Numbers only, use negative number to credit a booking.
pl: Proszę wprowadzić poprawną kwotę płatności. Wprowadź jedynie liczby, użyj liczb ujemnych, aby kredytować rezerwację.

en: Approvals must also be required for all bookings in your <a href="%s">settings</a> for this to work properly.
pl: Akceptacja wymagana także dla wszystkich rezerwacji w Twoich  <a href="%s">ustawieniach</a> aby wszystko działało poprawnie.

en: Customer Receipt Email Footer
pl: Stopka wiadomości email z rachunkiem klienta

en: Customer Receipt Email Header
pl: Nagłówek wiadomości email z rachunkiem klienta

en: Email Customer (on success)
pl: Wyślij email klientowi (jeśli pomyślny)

en: This is the username you use to log into your merchant interface.
pl: To jest nazwa użytkownika, której używasz aby zalogować się do interfejsu kupca.

en: User Login ID
pl: ID Użytkownika

en: This string of text needs to match that in your merchant interface settings.
pl: Ten ciąg tekstowy musi pasować do ustawień w interfejsie kupca.

en: Security: MD5 Hash
pl:  Bezpieczeństwo: MD5 Hash

en: You can use this as your Silent Post URL.
pl: Możesz użyć tego jako Twój cichy post URL.

en: Your return url is %s.
pl: Twój url zwrotny jest %s.

en: If you would like to receive notifications from Authorize.net and handle refunds or voided transactions automatically, you need to enable Silent Post URL and provide an MD5 Hash in your merchant interface.
pl: Jeśli chcesz otrzymywać notyfikacje od Authorize.net i oraz zajmować się zwrotami oraz unieważnionymi transkacjami automatycznie, musisz włączyć cichy post URL i zapewnić Hash MD5 w Twoim interfejsie kupca.

en: Payment Notifications
pl: Notyfikacje o płatnościach

en: Transaction key
pl: Klucz transakcji

en: API Login ID
pl: Login ID API

en: Please visit <a href="%s">Authorize.net</a> to set up a sandbox account if you would like to test this gateway out. Alternatively, you can use your real account in test mode, which you can set on your Authorize.net control panel.
pl: Odwiedź <a href="%s">Authorize.net</a> aby ustawić konto sandbox jeśli chcesz przetestować tę bramkę. Alternatywnie , możesz wykorzystać Twoje prawdziwe konto w trybie testowym, co możesz ustawić w Twoim panelu sterowania Authorize.net.

en: Live
pl: Aktywny

en: Mode
pl: Tryb

en: Please visit the <a href="%s">documentation</a> for further instructions on setting up Authorize.net with Events Manager.
pl: Odwiedź <a href="%s">dokumentację</a> aby uzyskać dalsze instrukcje na temat ustawień Authorize.net z Events Managerem.

en: %s Options
pl: Opcje %s

en: If some cases if you allow a free ticket (e.g. pay at gate) as well as paid tickets, this message will be shown and the user will not be charged.
pl: W niektórych przypadkach jeśli zezwolisz na darmowe bilety (np. opłata przy wejściu) jak również na płatne bilety, ta wiadomość zostanie wyświetona, a użytkownik nie poniesie opłaty.

en: Success Free Message
pl: Darmowa wiadomość pomyślna

en: The message that is shown to a user when a booking is successful and payment has been taken.
pl: Ta wiadomość jest wyświetlana użytkownikowi kiedy rezerwacja została dokonana pomyślnie i uiszczono opłatę.

en: Success Message
pl: Wiadomość pomyślna

en: Expiry Date
pl: Ważna do

en: Credit Card Number
pl: Numer karty kredytowej

en: Voided
pl: Unieważniony

en: Refunded
pl: Refundowany

en: Approved email
pl: Zaakceptowano wiadomość email

en: Reminder subject
pl: Temat przypomnienia

en: Every day Events Manager automatically checks upcoming events in order to generate emails. You can choose at what time of day to run this check, if your site has a lot of traffic, it may help having this run at times of lower server loads.
pl: Każdego dnia Events Manager automatycznie sprawdza nadchodzące wydarzenia aby generować emaile. Możesz wybrać o której porze dnia ma to być sprawdzane, jeśli Twoja strona ma duży ruch, być może lepiej byłoby tego dokonywać gdy serwer jest mniej obciążony.

en: If using SMTP in your email settings. You can automatically attach an ical file which some email clients (e.g. gmail) will render as an invitation they can add to their calendar.
pl: Jeśli używasz SMTP w ustawieniach Twojego emaila, możezs automatycznie załączać pliki ical, które zostaną odebrane przez niektórych użytkowników (np. tych posiadających konto gmail) jako zaproszenie, które moga dodać do kalendarza.

en: Attach ical invite?
pl: Załączyć zaproszenie ical?

en: You can choose to send people attending your event x days before the event starts. Minimum is one day.
pl: Możesz wybrać aby wysłać wiadomość uczestnikom Twojego wydarzenia na X dni przed rozpoczęciem wydarzenia. Minimum 1 dzień.

en: Days before reminder
pl: Dni przed przypomnieniem

en: <strong>Important!</strong>, you should use SMTP as your email setup if you are sending automated emails in this way for optimal performance. Other methods are not suited to sending mass emails.
pl: <strong>Ważne!</strong>, powinieneś użyć SMTP jako ustawienie Twojego emaila jesli wysyłasz automatyczne wiadomości email w tej formie, aby zoptymalizować wydajność.

en: We use <a href="%s">WP Cron</a> for scheduling checks for future events, which relies on site visits to trigger these tasks to run. If you have low levels of site traffic, this may not happen frequently enough, so you may want to consider forcing WP-Cron to run every few minutes. For more information, <a href="%s">read this tutorial</a> on setting up WP Cron.
pl: Używamy <a href="%s">WP Cron</a>aby sprawdzać zaplanowane wydarzenia, co opiera się na odwiedzinach strony, które pociągają za sobą te działania. Jeśli niewiele osób odwiedza Twoja stronę, to może nie zdarzać się wystarczająco często, więc możesz rozważyć wymuszenie na WP-Cron aby sprawdzał to co kilka minut. Aby uzyskać więcej informacji, <a href="%s">przeczytaj ten tutorial</a> o ustawianiu WP Cron.

en: Events Manager can send people that booked a place at your events a reminder email before it starts.
pl: Events Manager może wysłać osobom, które zarezerwowały miejsce na Twoim wydarzeniu email z przypomnieniem przed rozpoczęciem wydarzenia.

en: Event Email Reminders
pl: Emaile z przypomnieniem o wydarzeniu

en: Enter a number here only, decimals accepted.
pl: Wpisz liczbę wyłącznie tutaj, liczby dziesiętne dozwolone.

en: Discount Amount
pl: Kwota zniżki

en: Fixed Amount
pl: Stała kwota

en: Percentage
pl: Procent

en: Discount Type
pl: Rodzaj zniżki

en: Coupons will not be valid after this date.
pl: Kupony stracą ważność po tej dacie.

en: Coupons will only be valid from this date onwards.
pl: Kupony będą ważne jedynie od tej daty naprzód.

en: If set, this coupon will only be valid that many times.
pl: Jeśli ustawisz tę opcję, ten kupon będzie jedynie ważny tyle razy.

en: Total Coupons
pl: Całkowite kupony

en: This is the code you give to users for them to use when booking.
pl: To jest kod, który przekażesz użytkownikom, aby go wykorzystali podczas rezerwacji.

en: If checked, only logged in users will be able to use this coupon.
pl: Jeśli zaznaczysz tę opcję, tylko zalogowani użytkownicy będą mogli wykorzystać ten kupon.

en: Registered Users Only?
pl: Tylko dla zarejestrowanych użytkowników?

en: Edit Coupon
pl: Edytuj kupon

en: required
pl: wymagane

en: Your coupon hasn't been used yet!
pl: Twój kupon nie został jeszcze wykorzystany!

en: Final Price
pl: Cena końcowa

en: You are viewing the details of coupon %s - <a href="%s">edit</a>
pl: Podglądasz szczegóły kuponu %s - <a href="%s">edycja</a>

en: Coupon Usage History
pl: Historia wykorzystania kuponów

en: coupon
pl: kupon

en: No coupons have been inserted yet!
pl: Nie wprowadzono jeszcze żadnych kuponów!

en: Unlimited
pl: Bez limitu

en: Uses
pl: Używa

en: Description
pl: Opis

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: Edit Coupons
pl: Edytuj kupony

en: No coupons created yet.
pl: Nie utworzono jeszcze kuponów.

en: Coupons selected here will be applied to bookings made for this event.
pl: Wybrane tutaj kupony zostaną wykorzystane przy rezerwacji dla tego wydarzenia.

en: Coupon Invalid
pl: Kupon nieważny

en: Coupon Not Found
pl: Kupon nie znaleziony

en: Coupon Code
pl: Kod kuponu

en: Coupons Manager
pl: Menedżer kuponów

en: Coupons
pl: Kupony

en: Invalid coupon code provided
pl: Wprowadzono nieważny kod kuponu

en: Coupon Discount
pl: Kupon zniżkowy

en: Original Total Price
pl: Początkowa cena całkowita

en: %s Off
pl: %s zniżki

en: Successfully deleted %s
pl: Pomyślnie usunięto %s

en: Something went wrong updating your %s.
pl: Coś poszło nie tak przy aktualizowaniu Twoich %s.

en: Successfully saved %s
pl: Poprawnie zachowano %s

en: Coupon
pl: Kupon

en: Something went wrong saving your %s.
pl: Coś poszło nie tak przy zachowywaniu Twoich %s.

en: %s is required.
pl: %s jest wymagane.

en: Code
pl: Kod

en: Discount
pl: Zniżka

en: Registration fields are only shown to guest visitors by default. You can choose to show these fields and make them editable by logged in user in your <a href="%s">PRO Booking Form Options</a>.
pl: Pola rejestracji domyślnie są wyświetlane jedynie dla gości. Możesz wybrać aby pola te były wyświetlane oraz aby zalogowany użytkownik mógł je edytować w Twoich <a href="%s">Opcjach formularza rezerwacji PRO</a>.

en: It is required that you have at least an email and name field so guest users can register.
pl: Należy podać przynajmniej e-mail i pole z imieniem aby użytkownik-gość mógł się zarejestrować.

en: You must include an E-mail field type for booking forms to work. These are used to create the user account and aren't shown to logged in users.
pl: Musisz zawrzeć pole typu E-mail aby formularze rezerwacji działały. Są one używane przy tworzeniu nowego konta użytkownika i nie są pokazywane zalogowanym użytkownikom.

en: Selected Booking Form
pl: Wybierz formularz rezerwacji

en: You can choose to use a custom booking form, or leave as is to use the default booking form.
pl: Możesz wybrać niestandardowy formularz rezerwacji lub zostawić bez zmian, by używać domyślnego formularza rezerwacji.

en: Fax
pl: Faks

en: Country
pl: Państwo

en: Zip/Post Code
pl: Kod pocztowy

en: State/County
pl: Województwo

en: City
pl: Miasto

en: Address
pl: Adres

en: No attendee form selected. Choose a form, or create a new one above.
pl: Nie wybrano formularza uczestnika. Wybierz formularz lub utwórz nowy powyżej.

en: Default Value
pl: Wartość domyślna

en: Are you sure you want to delete this form?
    
     All events using this form will start using the default form automatically.
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten formularz?
    
    Wszystkie wydarzenia wykorzystujące ten formularz zaczną automatycznie używać formularza domyślnego.

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: You are now editing
pl: Teraz edytujesz

en: If you don't want to ask for attendee information by default, select None as your booking form and make it the default form.
pl: Jeśli nie chcesz domyślnie pytać o informacje o uczestniku, wybierz Żaden jako Twój formularz rezerwacji i ustaw go jako domyślny.

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: You are about to make this your default booking form. All events without an existing specifically chosen booking form will use this new default form from now on.
    
     Are you sure you want to do this?
pl: Czy na pewno chcesz ustawić ten formularz jako domyślny? Wszystkie wydarzenia bez osobno wybranego formularza będą od tej pory używały tego formularza.
    
    Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Make Default
pl: Ustaw jako domyślny

en: Enable Attendee Forms
pl: Włącz formularze uczestnika

en: If enabled, this form will be shown and required for every space booked.
pl: Jeśli włączony, ten formularz będzie wyświetlony i wymagany dla każdego zarezerwowanego miejsca.

en: Attendee Form
pl: Formularz uczestnika

en: New form created. You are now editing your new form.
pl: Nowy formularz został utworzony. Teraz edytujesz Twój nowy formularz.

en: Form renamed to <em>%s</em>.
pl: Nazwa formularza zmieniona na <em>%s</em>.

en: Booking Form
pl: Formularz rezerwacji

en: %s Deleted
pl: %s usunięte

en: The form <em>%s</em> is now the default booking form. All events without a pre-defined booking form will start using this form from now on.
pl: Formularz <em>%s</em> jest teraz domyślnym formularzem rezerwacji. Wszystkie wydarzenia bez wcześniej zdefiniowanego formularza będą od teraz używać tego formularza.

en: Ticket
pl: Bilet

en: Selected Attendee Form
pl: Formularz wybranego uczestnika

en: A row will be created for each space booked and will automatically include any attendee information associated with that booked ticket.
pl: Dla każdego zarezerwowanego miejsca zostanie utworzony rząd, który będzie zawierać wszelkie informacje o uczestniku związane z tym zarezerwowanym biletem.

en: Split bookings by attendee
pl: Podziel rezerwacje według uczestnika

en: Exported bookings on %s
pl: Wyeksportowane rezerwacje na %s

en: Default
pl: Domyślne

en: Attendee %s
pl: Uczestnik %s

en: Title
pl: Tytuł

en: Please wait whilst you are redirected to PayPal to proceed with payment.
pl: Proszę czekać podczas przekierowania do PayPal, aby kontynować płatność.

en: Resume Payment
pl: Przywróć płatność

en: Add Booking For &quot;%s&quot;
pl: Dodaj rezerwację dla &quot;%s&quot;

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Edit &quot;%s&quot; settings
pl: Edycja &quot;%s&quot; ustawień

en: Insert your Pro Member Key to access automatic updates you can get your membership key from <a href="%s">here</a>.
pl: Wprowadź swój Klucz Członka Pro, aby uzyskać dostęp do automatycznych aktualizacji. Możesz uzyskać Twój klucz członkostwa <a href="%s">tutaj</a>.

en: Pro Member Key
pl: Klucz Członka Pro

en: Pro Membership Key
pl: Klucz Członkostwa Pro

en: Dev Mode active: Just a friendly reminder that you have added %s to your wp-config.php file. Only admins see this message, and it will go away when you remove that line.
pl: Tryb dev aktywny: Przypominamy, że dodałeś %s do Twojego pliku wp-config.php. Tylko administratorzy widzą tę wiadomość, która zniknie kiedy usuniesz ten wiersz.

en: Phone
pl: Telefon

en: Name
pl: Imię

en: Please fill in the field: %s
pl: Proszę uzupełnić w polu: %s

en: hide options
pl: Ukryj opcje

en: Add booking field
pl: Dodaj pole rezerwacji

en: This error will show if the captcha is not correct.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli captcha kod nie zostanie wpisany poprawnie.

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Required, get your keys <a href="%s">here</a>
pl: Wymagane, otrzymaj swoje klucze <a href="%s">tutaj</a>

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: If the regex above does not match this error will be displayed.
pl: Jeśli wyrażenie regularne nie pasuje, ten błąd zostanie wyświetlony.

en: By adding a regex expression, you can limit the possible values a user can input, for example the following only allows numbers:
pl: Poprzez dodanie wyrażenia regularnego, możesz ograniczyć możliwe wartości jakie może wpisać użytkownik, np. następujące zezwoli na wprowadzenie jedynie liczb:

en: Regex
pl: Wyrażenie regularne

en: This error will show if this box is not checked.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli to pole nie zostanie zaznaczone.

en: Checked by default?
pl: Zaznaczony domyślnie?

en: This error will show if a value isn't chosen.
pl: Ten błąd zostanie wyświetlony jeśli nie zostanie wyrana wartość.

en: Error Message
pl: Wiadomość o błędzie

en: Shown when a default value isn't selected, selected by default.
pl: Wyświetlone, gdy domyślna wartość nie zostanie wybrana, wybrano domyślnie.

en: Select ...
pl: Wybierz ...

en: Default Text
pl: Tekst domyślny.

en: If checked, the first value above will be used.
pl: Jeśli zaznaczone, pierwsza wartość powyżej zostanie wykorzystana.

en: Use Default?
pl: Użyć domyślnych?

en: Available options, one per line.
pl: Dostępne opcje, jedna na wiersz.

en: Options
pl: Opcje

en: options
pl: opcje

en: remove
pl: usuń

en: Registration Fields
pl: Pola rejestracji

en: Customizable Fields
pl: Pola przystosowalne

en: Select Type
pl: Wybierz rodzaj

en: DO NOT change these values if you want to keep your field settings associated with previous booking fields.
pl: NIE ZMIENIAJ tych wartości jeśli chcesz zostawić ustawienia pola powiązane z poprzednimi polami rezerwacji.

en: <strong>Important:</strong> When editing this form, to make sure your old booking information is displayed, make sure new field ids correspond with the old ones.
pl: <strong>Ważne:</strong> Podczas edycji tego formularza, aby mieć pewność, że wyświetlone są informacje na temat Twojej poprzedniej rezerwacji, upewnij się, że nowe pole ID odpowiada poprzednim.

en: You can customize the fields shown in your booking forms below.
pl: Możesz dostosować pola wyświetlone w formularzu rezerwacji poniżej.

en: Booking Form - General Information
pl: Formularz rezerwacji - Informacje Ogólne

en: Changes Saved
pl: Zmiany zachowane

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: By default, when someone pays for a booking, it gets automatically approved once the payment is confirmed. If you would like to manually verify and approve bookings, tick this box.
pl: Domyślnie jeśli ktoś płaci za rezerwację, zostaje ona automatycznie zaakceptowana jak tylko płatność zostanie potwierdzona. Jeśli chcesz manualnie weryfikować i akceptować rezerwacje, zaznacz to pole.

en: Manually approve completed transactions?
pl: Manualnie zaakceptować ukończoną transakcję?

en: Provide a hex value color to change the color from the default blue to another color (e.g. #CCAAAA).
pl: Wprowadź wartość hex koloru aby zmienić kolor z domyślnego niebieskiego na inny (np. #CCAAAA).

en: Border Color
pl: Kolor obramowania.

en: Add your logo to the PayPal payment page. It's highly recommended you link to a https:// address.
pl: Dodaj Twoje logo do strony płatności PayPal. Zaleca się dodanie linku z adresem https://.

en: PayPal Page Logo
pl: Logo strony PayPal

en: Test Mode (Sandbox)
pl: Tryb testowy (sandbox)

en: Live Site
pl: Strona aktywna

en: PayPal Mode
pl: Tryb PayPal

en: Set your currency in the <a href="%s">settings</a> page.
pl: Ustaw walutę w <a href="%s">ustawieniach</a> strony.

en: Paypal Currency
pl: Waluta PayPal

en: PayPal Email
pl: Email PayPal

en: add booking
pl: dodaj rezerwację

en: Add Booking
pl: Dodaj Rezerwację

en: Be aware that by approving a booking awaiting payment, a full payment transaction will be registered against this booking, meaning that it will be considered as paid.
pl: Pamiętaj, że akceptując oczekującą płatność za rezerwację, pełna transakcja zostanie zarejestrowana dla tej rezerwacji, co oznacza, że będzie ona uznana za opłaconą.

en: Delete
pl: Usuń

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comments
pl: Komentarze

en: Add Offline Payment
pl: Dodaj płatność offline

en: Pay Offline
pl: Zapłać offline

en: Booking is now fully paid and confirmed.
pl: Rezerwacja jest teraz w pełni opłacona i potwierdzona.

en: Payment has been registered.
pl: Płatność została zarejestrowana.

en: View transactions
pl: Zobacz transkacje

en: Inactive
pl: Nieaktywny

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Transactions
pl: Transakcje

en: Active
pl: Aktywny

en: Gateway Name
pl: Nazwa bramki

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Toggle activation
pl: Aktywacja przełączania

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Edit Gateways
pl: Edytuj bramki

en: Gateway activation toggled.
pl: Aktywacja bramki przełączona.

en: Gateway not deactivated.
pl: Bramka nie została dezaktywowana.

en: Gateway deactivated.
pl: Bramka dezaktywowana.

en: Gateway not activated.
pl: Bramka nie została aktywowana.

en: Gateway activated.
pl: Bramka aktywowana.

en: Gateway not updated.
pl: Bramka nie została zaktualizowana.

en: Gateway updated.
pl: Bramka zaktualizowana.

en: No Transactions
pl: Brak transakcji

en: None
pl: Żaden

en: None yet
pl: Jeszcze żaden

en: Notes
pl: Uwagi

en: Transaction id
pl: ID transakcji

en: Amount
pl: Kwota

en: Date
pl: Data

en: User
pl: Użytkownik

en: Event
pl: Wydarzenie

en: Payment Gateways
pl: Bramki płatności
