Events Manager Pro - en to hr translation catalogue (175 entries)

en: This page corresponds to the <strong>Events Manager</strong> %s page. Its content will be overriden by Events Manager, although if you include the word CONTENTS (exactly in capitals) and surround it with other text, only CONTENTS will be overwritten.
hr: Ova stranica komunicira sa <strong>Events Manager</strong> %s stranicom. Njen sadržaj će biti prebrisan od strane Event Managera, s obzirom da ste uključili riječ CONTEST (ovom sintaksom sa velikim slovima) i okružili je sa drugim tekstom, samo CONGTEST će biti prebrisana.

en: A valid SSL certificate is required for live payments using this gateway. We are not able to connect to this URL: %s.
hr: Valjan SSL certifikat je potreban za plaćanje uživo korištenjem ovog gatewaya. Nismo se u mogućnosti spojiti sa ovim URLom: %s.

en: Additionally, you can also override these emails at an event level when editing an event. Should you choose not to, any overriden emails on this page will be considered the default email for this gateway.
hr: Dodatno, možete emailove dodati kada uređujete event. Ako ne odaberete ovo, svi dodani emailovii na ovoj stranici će smatrani zadanim emailom za ovaj gateway.

en: These settings are applied when making a booking on %s languge pages. The email template settings here will override those for the default language.
hr: Ove postavke će biti aktivne kada se napravi rezervacija na %s stranici jezika. Ovaj email predložak će presnimiti one sa zadanim jezikom.

en: If set to yes, taxes are not included in individual item prices and total tax is shown at the bottom. If set to no, taxes are included within the individual prices.
hr: Ako je podešeno na "da", porezi neće biti uključeni u cijenu pojedine stavke i ukupni porez će se prikazati na dnu. Ako je podešeno na "ne", porezi će biti uključeni bez pojedinačnih cijena.

en: Until it is updated, Events Manager Pro will remain inactive to prevent further errors.
hr: Dok se ne nadogradi, Event Manager Pro će ostati neaktivan da sprijeći dalje grešle.

en: Show email profile fields?
hr: Pokazati polje za email profila?

en: If fields are editable users will be able to change their %s whilst making a booking.
hr: Ako se polja mogu uređivati korisnici će biti u mogućnosti da mijenjaju njihov %s bez rezerviranja.

en: Show name profile fields?
hr: Prikazati polja imena profila?

en: When logged in, users usually don't see their profile fields, with this enabled, users will be able to update their profile fields alongside their booking. This is particularly useful if the user is missing key information.
hr: Kada su ulogirani, korisnici često ne vide svoja profilna polja, sa ovom omogućenom opcijom, korisnici će biti u mogućnosti da izmjene svoja profilna polja u svim rezervacijama koje su napravili. Ovo je korisno ako korisnik nije upisao neke bitne informacije.

en: Click here for more information.
hr: Kliknite za više informacija

en: Overall Spaces
hr: Ukupno mjesta

en: Make these changes to all bookings?
hr: Izvršite ove izmjene na sve rezervacije?

en: This booking makes part of multiple bookings made at once.
hr: Ova rezervacija je dio više rezervacija napravljenih odjednom.

en: We strongly recommend setting this to No.
hr: Izričito preporučujemo da ovu postavku postavite na "No".

en: Since this is part of multiple booking, you can also change these values for all individual bookings.
hr: Kako je ovo dio od više rezervacija, možete također promijeniti ove vrijednosti za sve pojedinačne rezervacije.

en: Include Taxes In Itemized Prices
hr: Uključivanje poreza u pojedinačne cijene

en: You can sync this modification with all other related bookings.
hr: Možete sinhronizirati ove izmjene sa svim rezervacijama koje se odnose na ovo.

en: This booking contains multiple individual bookings made at once.
hr: Ova rezervacija sadrži više osobnih rezervacija napravljenih odjednom.

en: There was an error validating your bookings, please see the errors below:
hr: Pojavila se greška u provjeri vaše rezervacije, molimo pogledajte detalje ispod:

en: Since %s is enabled, these emails will only be sent when individual bookings are modified afterwards, such as changing the status of the booking individually or resending an email.
hr: Kako je %s omogućeno, ovi emailo će samo biti poslani kada se pojedinačne rezervacije mijenjaju nakon toga, kao što je izmjena statusa pojedinačne rezervacije ili ponovno slanje emaila.

en: This is the default bookings form and will be used for any event where you have not chosen a specific form to use.
hr: Ovo je zadani obrazac za rezervacije i koristiti će se za svaki događaj gdje nemate odabran poseban obrazac za korištenje.

en: This is the default attendee form and will be used for any event where you have not chosen a specific form to use.
hr: Ovo je zadani obrazac sudionika i koristiti će se za svaki događaj gdje nije odabran poseban obrazac za korištenje.

en: Reminder
hr: Podsjetnik

en: Gateway Used
hr: Korišten Gateway

en: Back to gateways
hr: Nazada na gateway-e

en: Choose whether to allow this coupon to be used only on events you choose, all your events or all events on this site.
hr: Odaberite da li će biti dopušten kupon da se koristi samo za događaje koje odaberete, svi vaši događaji ili svi događaji na ovom web sajtu.

en: All events on this site
hr: Svi događaji na web sajtu

en: All my events
hr: Svi moji događaji

en: Only on specific events that I own
hr: Samo na posebnim događajima koje posjedujem

en: Coupon Availability
hr: Raspoloživost kupona

en: All events using this form will start using the default form automatically.
hr: Svi događaji koji koriste ovaj obrazac će započeti koristiti zadani obrazac automatski.

en: Are you sure you want to delete this form?
hr: Da li ste sigurni da želite izbrisati ovaj obrazac?

en: Are you sure you want to do this?
hr: Da li ste sigurni da želite ovo napraviti?

en: You are about to make this your default booking form. All events without an existing specifically chosen booking form will use this new default form from now on.
hr: Upravo ćete napraviti zadani obrazac za rezervaciju. Svi događaji bez posebno određenog obrasca za rezervaciju će koristiti ovaj obrazac.

en: %d Spaces
hr: %d Mjesta

en: Total
hr: Ukupno

en: When administrators modify a set of multiple bookings rather than individual events, these templates will be used to notify the attendee.
hr: Kada administrator izmjeni set od nekoliko rezervacija radije nego pojedinačan događaj, ovi predlošci će se upotrijebiti da obavijeste polaznike.

en: When users make a booking in Multiple Bookings Mode or cancels their booking, these emails get sent to the attendee and administrator emails you assign in the %s section above.
hr: Kada korisnik napravi rezervaciju u višerezervacijskom modu ili odustane ove rezervacije, ovi emailovi će biti poslani polaznicima i na administratorski email koji ste dodijelili u %s sekciji dolje.

en: When modifications are made to individual bookings which would normally trigger an email to be sent to the attendee.
hr: Kada se naprave izmjene na pojedinačnim rezervacijama koje se inače aktiviraju polaznicima će biti poslan email.

en: You have enabled the option to email event owners in the %s section below.
hr: Omogućili ste ovu opciju da se pošalje email vlasnicima evenata u %s sekciji ispod.

en: Since you are in Multiple Booking Mode, these emails will only be sent in these specific circumstances :
hr: Kako ste u modu za više rezervacija, ovi emailovi će biti samo poslani u ovim specifičnim okolnostima:

en: In order to connect PayPal with your site, you need to enable IPN on your account.
hr: U slučaju da spojite PayPal na vaš web sajt, trebate omogućiti IPN na vašem računu.

en: Allow administrators of this blog to add additional admin email addresses for gateways inside each %s settings page.
hr: Dopustiti administratorima ovog bloga da doda dodatne email adrrese za gatewaye na svakoj %s stranici postavki.

en: Allow custom admin email addresses for gateways?
hr: Dopustiti podešene email adrese administora za gatewaye?

en: Allow administrators of this blog to configure custom booking email templates inside each %s settings page.
hr: Dopustiti administratorima ovog bloga da konfiguriraju posebne email predloške za rezervacije u svakoj %s stranici postavki.

en: Allow custom emails for gateways?
hr: Dopustiti posebne emailove za gatewaye?

en: Gateway Emails
hr: Gateway emailovi

en: Allow adding custom email addresses to be addded to individual events.
hr: Dopustiti dodavanje podešenih email adresa da mogu biti dodani pojedinačnim emailovima.

en: Allow custom admin email addresses for events?
hr: Dopustiti posebne email adrese za događaje?

en: Users with the %s user capability will be able to do this when adding/editing events.
hr: Korisnici sa %s korisnik mogućnostima će biti u mogućnosti da urade ovo kada dodaju/uređuju mogućnosti.

en: Allow custom booking email templates to be configured for individual events.
hr: Dopustiti posebne rezervacijske email predloške da budu konfigurirani za pojedinačne događaje.

en: Allow custom emails for events?
hr: Dopustiti posebne emailove za događaje?

en: Event Emails
hr: Emailovi događaja

en: You can customize the email templates sent when users make a booking for one of your events.
hr: Možete podesiti slanje email predloška kada korisnik napravi rezervaciju za jedan od vaših događaja.

en: Custom Booking Email Templates
hr: Podešeni predlošci emaila za rezerbacije

[ctx: Enable a feature in settings page]
en: Enable %s?
hr: Omogućiti %s?

en: Gateway Settings
hr: Postavke Gatewaya

en: You can also create default emails for specific gateways in your individual %s settings page.
hr: Također možete stvoriti zadane emailove za odredišne gatewaye na vašoj pojedinačnoj %s stranici postavki.

en: Custom Automated Emails
hr: Prilagođeni automatski emailovi

en: These emails will be sent to the person who booked a place at your event and selected this specific gateway.
hr: Ovi emailovi će biti poslani osobi koja je registrirala mjesto na vašem događaju i odabrala ovaj posebni gateway.

en: These emails get sent to the event owners when a person has made a booking using this specific gateway.
hr: Ovi emailovi će biti poslani vlasnicima događaja kada je osoba koje je napravila rezervaciju korisitla ovaj poseban gateway.

en: %s Gateway Emails
hr: %s Gateway emailovi

en: Important:
hr: Bitno

en: Event Owner Emails
hr: Emailovi vlasnika događaja

en: Subject
hr: Subjekt

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: This coupon will be available for all bookings made and discount is applied to the total price before checking out.
hr: Ovaj kupon će biti raspoloživ za sve napravljene rezervacije i popust će biti primjenjen na ukupnu cijenu prije checking out-a.

en: The following codes will be automatically available to this event.
hr: Ovi će kodovi biti automatski raspoloživi za ovaj događaj.

en: hide coupons
hr: sakrij kupone

en: show coupons
hr: prikaži kupone

en: Empty Cart
hr: Isprazni košaricu

en: edit
hr: uređivanje

en: Booking Notes
hr: Napomene rezervacije

en: Modify Booking Information
hr: Izmjena informacija o rezervaciji

en: Booking Details
hr: Detalji rezervacije

en: Personal Details
hr: Osobni detalji

en: Total Price
hr: Ukupna cijena

en: Booking Information
hr: Informacije rezervacije

en: Booking Pending
hr: Rezervacija na čekanju

en: Booking Confirmed
hr: Rezervacija potvrđena

en: New Booking
hr: Nova rezervacija

en: Place Order
hr: Naručite

en: Are you sure you want to empty your cart?
hr: Da li ste sigurni da želite isprazniti košaricu?

en: Loading Cart Contents...
hr: Učitavanje sadržaja košarice...

en: You have not booked any events yet. Your cart is empty.
hr: Niste rezervirali ni jedan događaj. Vaša košarica je prazna.

en: Your booking was added to your shopping cart.
hr: Vaša rezervacija je dodana u košaricu

en: Enable Logging?
hr: Dopustiti logiranje?

en: Logging
hr: Logiranje

en: Loading text
hr: Učitavanje teksta

en: No events booked yet
hr: Nijedan događaj nije rezerviran

en: View Cart
hr: Pregled košarice

en: Loading...
hr: Učitravanje...

en: Event Bookings Cart
hr: Košarica rezerviranih događaja

en: Booking Email Templates
hr: Predložak emailova za rezervaciju

en: If enabled, additional emails will be sent to administrators and event owners for EVERY event booked based on the above %s settings.
hr: Ako je omogućeno, dodatni emailovi će biti poslani administratorima i vlasnicima događaja za SVAKU rezervaciju događaja baziranu na ovim %s postavkama.

en: Email event owners?
hr: Email vlasnicima događaja?

en: Multiple Booking Email Templates
hr: Email predložak za više rezervacija

en: No Bookings
hr: Nema rezervacija

en: This event has already been added to the cart and cannot be added twice.
hr: Ovaj događaj je već dodan u košaricu te ne može biti dodan drugi put.

en: Event Already Booked
hr: Događaj je upravo rezerviran

en: Loading Cart Contents
hr: Učitavanje sadržaja košarice

en: A booking was successfull added to the bookings cart.
hr: Rezervacije je uspješno dodana u košaricu rezervacija

en: Successfully Added Message
hr: Poruka uspješno dodana

en: Enable Multiple Bookings Mode?
hr: Omogućiti mod sa više rezervacija?

en: More about %s.
hr: Više o %s.

en: Multiple Bookings Mode
hr: Mod više rezervacija

en: Checkout
hr: Provjera

en: Cart
hr: Košarica

en: Unfortunately, your booking for %s was removed from your cart as there are not enough spaces anymore.
hr: Na žalost, vaša rezervacija za %s je uklonjena iz vađe košarice jer tamo nema više dovoljno mjesta.

en: Multiple Events
hr: Više događaja

en: Apply Discount
hr: Primjeni popust

en: After
hr: Poslije

en: Before
hr: Prije

en: Apply Before/After Tax
hr: Primjeni prije/poslije porez

en: Only admins see this message.
hr: Samo administratori vide ovu poruku.

en: This error will show if an incorrect time format is used.
hr: Prikazati će se greška u slučaju neispravno unesenog datuma.

en: If selected, this field will also have an end-time.
hr: Ako je odabrano, ovo polje će također imati i krajnje vrijeme.

en: Incorrect Formatting
hr: Neispravno formatiranje

en: Field Required
hr: Obavezno polje

en: Error Messages
hr: Poruke greške

en: This text will appear between the two date fields if this is a date range.
hr: Ovaj tekst će se pojaviti između dva datumska polja u ovom datumskom rasponu.

en: Required
hr: Zahtijevano

en: Type
hr: Tip

en: Field ID
hr: ID polja

en: You must provide a start time.
hr: Morate upisati početno vrijeme.

en: You must provide an end time.
hr: Morate upisati krajnje vrijeme

en: You must provide a start date.
hr: Morate upisati početni datum

en: You must also add an end date.
hr: Morate također dodati i krajnji datum

en: Save Form
hr: Sačuvati obrazac

en: none selected
hr: ništa nije odabrano

en: Awaiting Online Payment
hr: Online plaćanja na čekkanju

en: All transactional history associated with this booking will also be deleted.
hr: Sva povijest plaćanja vezana uz ovu rezervaciju će također biti obrisana.

en: Company
hr: Tvrtka

en: Address Line 2
hr: Adresna linija 2

en: Transaction could not be deleted
hr: Transakcije neće biti obrisane

en: Transaction deleted
hr: Transakcija obrisana

en: Transaction ID
hr: ID Transakcije

en: Choose the button text. To use an image instead, enter the full url starting with %s or %s.
hr: Odaberite tekst za tipku. Da biste umjesto teksta koristitli sliku, upišite puni URL koji počinje sa %s ili %s.

en: Payment Button
hr: Dugme za plaćanje

en: Quick Pay Buttons
hr: Tipka za brzo plaćanje

en: If a user chooses to pay with this gateway, or it is selected by default, this message will be shown just below the selection.
hr: Ako korisnik odabere da plaća sa ovim gatewayom, ili je zadano ovako, ova poruka će se prikazati ispod odabranog.

en: PayPal Language
hr: PayPal jezik

en: Please visit the <a href="%s">documentation</a> for further instructions.
hr: Molimo posjetite <a href="%s">documentation</a> za više detalja.

en: Your return url is %s
hr: Vaš povratni URL je %s

en: If you choose to return users to the default Events Manager thank you page after a user has paid on PayPal, you can customize the thank you message here.
hr: Odaberete li da se korisnici vrate na zadanu Event Manager thank you stranicu nakon što naprave uplatu na PayPalu, možete podesiti thank you poruku ovdje.

en: Thank You Message
hr: Thank You poruka

en: If some cases if you allow a free ticket (e.g. pay at gate) as well as paid tickets, this message will be shown and the user will not be redirected to PayPal.
hr: U nekim slučajevima ako dopustite besplatne karte kao i plaćene karte, poruka će se prikazati i korisnik će biti preusmjeren na PayPal.

en: The message that is shown to a user when a booking is successful whilst being redirected to PayPal for payment.
hr: Poruka koja se prikaže korisniku kada je uspješna rezervacija kada se radi redirekcija prema PayPal za plaćanje.

en: To finalize your booking, please click the following button to proceed to PayPal.
hr: Da biste završili rezervaciju, molimo kliknite ovu tipku da bi vas prebacilo na PayPal.

en: Awaiting PayPal Payment
hr: Čekanje PayPal plaćanja

en: The message that is shown to a user when a booking with offline payments is successful.
hr: Poruka koja se prikazuje korisniku kada je rezervacija sa offline paymentom uspješna.

en: Payment Notifications
hr: Obavijeti o plaćanju

en: Success Free Message
hr: Uspješna besplatna poruka

en: The message that is shown to a user when a booking is successful and payment has been taken.
hr: Poruka koja se pokaže korisniku kda je rezervacija uspješna i plaćanje je izvršeno.

en: Success Message
hr: Uspješna poruka

en: Expiry Date
hr: Datum isteka

en: Credit Card Number
hr: Broj kreditne kartice

en: Description
hr: Opis

en: Created By
hr: Autor

en: Edit Coupons
hr: Izmjeni kupone

en: No coupons created yet.
hr: Nema kreiranih kupona.

en: Successfully deleted %s
hr: Uspješno izbrisano %s

en: Something went wrong updating your %s.
hr: Nešto nije u redu sa nadopunom vašeg %s.

en: Successfully saved %s
hr: Uspješno spremljeno %s

en: Coupon
hr: Kupon

en: Something went wrong saving your %s.
hr: Nešto nije u redu sa nadopunom vašeg %s.

en: Code
hr: Kod

en: Discount
hr: Popust

en: Registration fields are only shown to guest visitors by default. You can choose to show these fields and make them editable by logged in user in your <a href="%s">PRO Booking Form Options</a>.
hr: Registracijska polja su zadano samo prikazana posjetiteljima. Možete odabrati da se ova polja prikažu i napraviti ih tako da se mogu uređivati za ulogirane korisnike u vašem <a href="%s">PRO Booking Form Options</a>.

en: It is required that you have at least an email and name field so guest users can register.
hr: Ovo je zahtijevano da imate samo polja za email i ime tako da se neregistrirani korisnici mogu registrirati.

en: You must include an E-mail field type for booking forms to work. These are used to create the user account and aren't shown to logged in users.
hr: Morate uključiti E-mail polje da se može upisati za rezervacijski obrazac da bi radio. Ovo se koristi da bi se kreirao korisniči račun i nije prikazano logiranim korisnicima.

en: Selected Booking Form
hr: Odabrani obrazac za rezervacije

en: Make Default
hr: Napravi zadano
